You are currently viewing Skriaudžių bažnyčioje skambėjo choro giesmės

Mantvydas Prekevičius „Naujasis gėlupis“      2018 m. gegužės 11 d.

Skriaudžių bažnyčioje skambėjo Vilniaus arkivyskupijos choro giesmės

Gegužės 6 d. Mamos dienos proga į Skriaudžių Šv. Lauryno bažnyčią atskubėjo pilnas autobusas choristų. Savo giesmes Skriaudžių parapijiečiams dovanojo Vilniaus arkivyskupijos parapijos choras.

Skriaudžių parapijos klebono Arūno Simonavičiaus aukojamų šv. Mišių metu susirinkusios mamos galėjo ne tik gauti asmeninį palaiminimą, bet ir paklausyti choro atliekamų dar negirdėtų giesmių.

Tiesa, po šv. Mišių į namus susirinkusieji neskubėjo, nes svečiai iš Vilniaus padovanojo ir nedidelį koncertą naujiems ištikimiems klausytojams.

Į Skriaudžių bažnyčią nuolat atvyksta įvairūs sakraliniai bei valstybiniai chorai. Bažnyčios akustika svečius vilioja ne tik dėl galimybės save parodyti, save išgirsti, bet ir pasidaryti vieną kitą savo atliekamų kūrinių įrašą.

Tiesa, šįkart svečiai atvyko ne vien dėl akustikos. Juos į Skriaudžius atvedė du žmonės. Tai Vilniaus arkivyskupijos parapijos chore giedanti skriaudiškė Izabelė bei Skriaudžių kalendorių muziejaus įkūrėjas Pijus Brazauskas. Būtent jiems bei klebonui visas choras atsidėkodamas linkėjo „ilgiausių metų“.

P. Brazauskas choristams papasakojo ir visą Skriaudžių krašto istoriją.