1. AVINAS (kovo 21 – balandžio 20) Tai drąsūs ir ryžtingi, sąžiningi ir dideli optimistai, energingi, mėgsta bendravimą. Būdami veiklūs darbą pradeda, bet ne visada užbaigia. Būdami aktyvūs bando įteikti savo nuomonę kitiems, bet ne visuomet pasiseka. Nekantrus, kartais net agresyvus.

Laimingi skaičiai: 1 – 8 – 17


2. JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21) Tai praktiškas ir patikimas, lojalus savo darbdaviui, bet labai mėgsta patogumus, todėl dirbdamas iš peties turi savo nuosavybę, kurie yra jo užuovėja ir ramybė. Nors ir tylūs, bet turi stiprią valią ir yra užsispyrę.

Laimingi skaičiai: 2 – 6 – 9 – 12 – 24


3. DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21) Tai žingeidūs, šmaikštūs ir turi gerą humoro jausmą, tad puiki kompanijos siela. Jie turi meninę gyslelę ir yra intelektualūs. Labai imlūs naujoms idėjoms, mokymuisi, bet daug žinodami mielai dalijasi su aplinkiniais. Kartais neryžtingi, gali būti ir nervingi.

Laimingi skaičiai: 5 – 7 – 14 – 23


4. VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22) Tai atkaklūs, ištikimi, pasiduodantis emocijoms. Nors jo nuotaika nepastovi, bet stengiasi globoti kitus, padėti jiems. Labai vertina ir savo jaukių namų šilumą. Kartais gali būti pasyvūs ir pesimistiški, o atsiduodami tiems jausmams priimti sprendimus.

Laimingi skaičiai: 2 – 3 – 15 – 20


5. LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 21) Tai apsigimę lyderiai, nes apdovanoti didžiule energija, drąsūs, sąžiningi, kūrybiški. Labai pasitiki savimi, todėl visada bus dėmesio centre, turi didelį humoro jausmą, linksmi. Kartu yra ir dosnūs. Turi ir silpnybių tai užsispyrę, nelankstūs, kartais arogantiški.

Laimingi skaičiai: 1 – 3 – 10 – 19


6. MERGELĖ (rugpjūčio 22 – rugsėjo 23) Tai ištikimi ir darbštūs žmonės. Labai smulkmeniški, kartais skundžiasi sveikatos problemomis. Yra darbštūs, praktiški siekia pasitarnauti kitiems, mėgsta ir materialinius dalykus. Labai apsišvietę, turėdami įdomių idėjų būna įdomūs pašnekovai daugeliu temų.

Laimingi skaičiai: 5 – 14 – 15 – 23 – 32


7. SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23) Tai didelės harmonijos ženklas visur siekiantis pusiausvyros. Siekia harmonijos ir grožio, turi gerą skonį, elegancijos ir žavesio. Tai daug gerų savybių turintis asmuo. Maloniai bendrauja, sąžiningas. Vengia konfrontacijų ir kartais yra neryžtingas. Jie apdovanoti energija, teisingi, kartais nekantrauja ir be reikalo supyksta, mėgsta, kad kiti jais žavėtųsi.

Laimingi skaičiai: 4 – 6 – 13 – 15 – 24


8. SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22) Patys darbštūs ir to reikalauja iš kitų. Gyvenime išradingi ir drąsūs, pasižymi dideliu asmeniniu patrauklumu. Nors turi užsispyrimo, bet tikras draugas. Nemėgsta pataikūnų ir persivertėlių. Tvirtos valios ir sunkiai pasiduoda kitų įtakai. Išradingai savo tikslais pasinaudoja kitų patirtimi.

Laimingi skaičiai: 8 – 11 – 18 – 22


9. ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22) Tai dideli idealistai, dosnūs, turi didelį humoro jausmą. Linkę kalbėti kartais stačiokiškai yra tiesūs, atviri ir tiesmukiški, o kartais dėl to sugeba pašnekovus pralinksminti. Dideli optimistai ir kartu teigiamai mąstantys. Tai veiklūs, praktiški ir taupūs, kai kada per daug atviri su kitais.

Laimingi skaičiai: 3 – 7 – 9 – 12 – 21


10. OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20) Tai ambicingi, savarankiški, tvirto nusistatymo, praktiški žmonės, labai gerai supranta socialinius klausimus. Labai drausmingas ir atsakingas už savo veiksmus, turėdamas materialinių pasiekimų ir prestižo viešose erdvėse, gali būti geras vadovas. Jo asmeniniai pasiekimai įrodo sunkaus darbo vaisius. To pasiekia tik darbštumo ir veiklumo dėka.

Laimingi skaičiai: 4 – 8 – 13 – 22


11. VANDENIS (sausio 21 – vasario 18) Jie pasitiki savimi, spontaniški, pasižymi originalumu, giliu analitiniu mąstymu, logiškai mąstantys, neretai yra besidomintys mokslu, mąstantys toli į priekį, plataus akiračio, inteligentiški. Būdami praktiški atkakliai grumiasi su gyvenimo iššūkiais. Kai ginčijasi, remiasi tvirtais argumentais.

Laimingi skaičiai: 4 – 7 – 11 – 22 – 29


12. ŽUVYS (vasario 19 – kovo 20) Tai patikimi partneriai, visada tęsi savo žodį. Draugiški ir malonūs žmonės, kartu svajingos, meniškos, švelnios sielos. Visada iš jo sulauksi tikrai nuoširdžios užuojautos. Kartais gali būti nepastovios nuotaikos, liūdnos, turinčios ir įtartinos baimės.

Laimingi skaičiai: 3 – 9 – 12 – 15 – 18 – 24