ŽMOGAUS LIKIMAS IR CHARAKTERIS PRIKLAUSO NUO PAROS LAIKO GIMIMO METU

Mes visi turime tik sau būdingą charakterį, likimą, pasisekimą gyvenime. O tai priklauso ir nuo paros laiko kada gimėme, koks buvo metų laikas, mėnulio padėties. Tai reiškia mes esame Gamtos Žmonės. Tad pažvelkime į tai pagal gimimo metu buvusį paros laiką.

0 – 2 val. Labai gabūs, visur aktyvūs ir energija trykštantys. To pasėkoje gali pasiekti didelių karjeros aukštumų.

2 – 4 val. Atkaklūs, ryžtingi, visomis išgalėmis siekia užsibrėžtų tikslų.

4 – 6 val. Labai pasitiki savo jėgomis, užsispyrę. Kartais nepasitiki kitais.

6 – 8 val. Tai daugiau melancholiški, užsidarę nuo aplinkinių, nemėgsta didelių draugijų.

8 – 10 val. Tai energingi ir žavūs žmonės. Su jais lengva bendrauti, todėl jo aplinkoje pilna draugų.

10 – 12 val. Tai sąžiningi ir principingi žmonės. Patys labai disciplinuoti, todėl to paties reikalauja ir iš kitų aplinkinių.

12 – 14 val. Tai nuolat ieškantys naujų įspūdžių, todėl jiems lengva pakeisti darbą, gyvenamąją vietą. Neturėdamas pastovumo gyvenamai vietai, lengvai gali išvykti ir užsienį.

14 – 16 val. Tai stipraus charakterio žmonės, todėl lengvai tvarkosi su bet kokiais gyvenimo iššūkiais.

16 – 18 val. Tai labai pastovūs žmonės sugebantys kitą užjausti ir padėti. Lengvai bendraujantys ir labai patikimi bet kokioje situacijoje.

18 – 20 val. Tai labai drąsūs ir ištikimi draugai. Visuomet suranda geriausią išeitį bet kokioje situacijoje. Niekada nepaliks draugo nelaimėje.

20 – 22 val. Nors ir iškalbūs, bet nepastovaus charakterio. Nuolat ieškos nepatirtų malonumų.

22 – 24 val. Tai nuolat ieškantys naujų įspūdžių. Linkę į filosofinius apmąstymus o tai trukdo jų vidinei harmonijai siekiant laimės ir ramybės.ŽMOGAUS CHARAKTERIS IR SAVYBĖS NUO SAVAITĖS DIENOS GIMIMO METU

Dar senovės civilizacijos gyvenimą nustatinėjo pagal jiems žinomus dangaus kūnus Mėnulį, Marsą, Merkurijų, Jupiterį, Venerą, Saturną, Saulę ir nutarė kiekvieną pagerbti, todėl sutarė savaitę suskirstyti į septynias dienas – kiekvienam priskiriant kurią nors dieną. Taip atsirado septynių dienų savaitė. Jeigu žmogaus gimimas priklauso nuo gimimo valandos, tai lygiai taip pat priklauso ir nuo savaitės dienos (jau nekalbant apie mėnulio padėtį). Pažvelkime ką duoda dangaus kūnas kiekvienai jam priskirtai savaitės dienai.

Pirmadienis (Mėnulis) Tokie žmonės užsispyrę, kaprizingi, bet kartu labai jautrūs, meilūs. Yra sudėtingo charakterio ir staiga gali pasikeisti nuotaika.

Antradienis (Marsas) Tai labai gabūs viskam, o ypač muzikai, energingi, tvirto charakterio žmonės. Mėgsta vadovauti, nurodinėti. Patinka stiprūs įspūdžiai.

Trečiadienis (Merkurijus) Tai aštrialiežuviai, imlaus proto, nors gali būti kartu ir lengvabūdžiai. Bet kokį darbą ima viskas sekasi, viską moka. Nenustygsta vietoje ir labai judrūs bet kokioje veikloje.

Ketvirtadienis (Jupiteris) Jie teisingi, labai atsargiai žiūri į naujoves. Iš noro didelės pagarbos sau, kartais atrodo jog elgiasi arogantiškai. Norėdamas patirti ryškių įspūdžių stengiasi daug keliauti.

Penktadienis (Venera) Tai meniškos sielos žmonės, mandagūs, žavingi, neabejingi meilei. Jie vertina grožį ir aplinkoje ir savyje, todėl jų darbas yra meno sferoje. Visumoje tai laimingi žmonės.

Šeštadienis (Saturnas) Tai gabūs, rimti žmonės. Jais galima visuomet pasitikėti, visada gali tikėtis sulaukti pagalbos, nepaliks nelaimėje. Turėdami tokias geras savybes gali tapti rimtais bet kurios srities specialistais. Tokios savybės jam suteikia tvarkingo žmogaus įvaizdį.

Sekmadienis (Saulė) Tai išskirtinai kūrybiškos asmenybės turintys gero būdo savybių. Kokio darbo besiimtų viskas sekasi. Jie daug laimingesni už kitų savaitės dienų žmones.