OŽIARAGIS (12 21 – 01 20) Tai labai intelektualūs, ambicingi, garbingi, tvirti, savarankiški, smalsūs, veiklūs, darbštūs žmonės. Deja, ne visada iniciatyvūs, trūksta lankstumo.

VANDENIS (01.21 – 02.19) Jų bruožas – praktiškumas, plataus akiračio, inteligentiški. Sugeba labai greitai priimti teisingus sprendimus ir juos įgyvendinti. Kai ginčijasi pateikia tvirtus argumentus. Tai gabūs ir aktyvūs žmonės, savo energija užkrečia kitus.

ŽUVYS (02.20 – 03.20) Tai patikimi partneriai, tęsi savo žodį. Meniški, jautrūs, pastabūs smulkmenoms, dideli estetai, komunikabilūs. Savarankiškai sugeba išspręsti bet kokias problemas.

AVINAS (03.21 – 04.20) Yra drąsūs, geros atminties, išradingi, kūrybingi, energingi, smalsūs. Nepakenčia kritinių pastabų. Pasitiki savimi ir tuo pasiekia savo ambicingų tikslų.

JAUTIS (04.21 – 05.21) Inteligentiški, drąsūs, darbštūs, paslaugūs. Būdami labai kruopštūs pakanka ryžto ir užsispyrimo įgyvendinti bet kokią užduotį. Bet kokį darbą atlieka iki galo.

DVYNIAI (05.22 – 06.21) Tai draugiški, komunikabilūs, veiklūs, artistiški, iškalbingos asmenybės. Sugeba prisitaikyti prie gyvenimo situacijos. Problemas sprendžia išradingai.

VĖŽYS (06.22 – 07. 22) Pasižymi didele kantrybe, sąžiningi, drausmingi, meilūs, švelnūs. Vertina ramybę, bet gali lengvai pasiduoti kitų įtakai. Pakantūs ir taktiški su kitais žmonėmis.

LIŪTAS (07.23 – 08.23) Tai išdidūs žmonės, jautrūs, lyderiai visose srityse, greita reakcija. Sprendimus gali priimti staiga, daug negalvoję, bet ir neprašauna pro šalį. Neskuba supykti. Jie labai saugo, myli savo šeimą ir artimuosius.

MERGELĖ (08.24 – 09.23) Tai praktiški, darbštūs net smulkmeniški žmonės. Greit gali pakeisti nuomonę, retai pripažįsta savo klaidas. Gali būti geri padėjėjai ir patarėjai. Visuomet padės žmogui nelaimėje. Dažnai ieško naujų pažinčių, o kartais ir nusivilia jomis.

SVARSTYKLĖS (09.24 – 10.23) Jie apdovanoti energija, veiklūs, teisingi, sugeba organizuoti įvairius renginius. Dažnai nekantrauja, be reikalo supyksta. Šio ženklo atstovai kartais pasielgia lengvabūdiškai, paskui gailisi, bet dėl savo antrosios pusės labai stengiasi ir visokeriopai globoja. Mėgsta kad kiti jais žavėtųsi.

SKORPIONAS (10.24 – 11.22) Patys darbštūs, to reikalauja ir iš kitų. Tai labai ištvermingi, tolerantiški žmonės. Nepakenčia tinginių, išsišokėlių, nemandagių, pataikūnų, visokių persivertėlių. Gali greit prisitaikyti prie bet kokios situacijos.

ŠAULYS (11.23 – 12.20) Tai veiklūs, praktiški, taupūs, nuoširdūs žmonės. Darbe pareigingi, nuoširdūs. Kai kada per daug atviri su kitais žmonėmis, o tuo tik sau pakenkia. Jie ištikimi draugystei, puikiai supranta aplinkinius ir turi gerų norų padėti artimiesiems.